Projektavimas

Kareivinių pastatas Rukloje

Pavadinimas: Specialiosios paskirties pastato (kareivinių) Karaliaus Mindaugo g. 11, Ruklos k., Jonavos r. sav., statybos projektas
Faktai: Užsakovas Paslaugos Metai
Lietuvos kariuomenė Techninis projektas

Darbo projektas

2016-2020
Apie projektą: Projektuojamas specialiosios paskirties pastatas (kareivinės) Karaliaus Mindaugo g. 11, Ruklos k., Jonavos r. sav. Projektuojamas pastatas yra 3 aukštų, vieno pagrindinio tūrio su nedideliu priestatu techninėms patalpoms. Bendras plotas – ~5 890 m2.

Darbo paskirties bei specializuotos paskirties patalpos identiškos pirmame, antrame ir trečiame pastato aukštuose. Projektuojami darbo kabinetai, miegamieji kambariai, sanitarinės ir buitinės patalpos, metodikos kabinetai, ginklų ir daiktų saugyklos, techninės patalpos.

Pastatą numatoma statyti iš trisluoksnių gelžbetoninių plokščių. Stogo danga – profiliuoti plieno skardos lakštai.

Dėl ribotos užstatyti galimos teritorijos pastatas planuojamas ne visiškai taisyklingos U formos.

Projektuojami du įėjimai į pastatą su greta jų esančiomis laiptinėmis. Vidurinėje pastato dalyje išdėlioti miegamieji kambariai, iš šonų – sanitarinės patalpos, rūbų bei batų džiovyklos. Vakarinėje pastato dalyje suprojektuota budėtojo vieta, ryšių komutacinė patalpa, ginklų saugojimo ir valymo patalpos bei darbo kabinetai. Rytinėje pastato dalyje – buities ir poilsio patalpos, daiktų saugojimo patalpa, metodikos kabinetai ir ventiliatorinė.