Biokuro katilinė Dūseikiuose

Posted on Posted in Projektavimas

Kitos paskirties pastatų – katilinės ir skalbyklos, Stoties g. 14, Dūseikių k., Tryškių sen., Telšių r. sav., kapitalinio remonto projektas
Užsakovas: Dūseikių socialinės globos namai
Užbaigimas: 2016 m.

Projektas skirtas biokuro katilinės įrengimui Dūseikių socialinės globos namuose. Projektuojamas kitos paskirties pastatų – katilinės ir skalbyklos, kurie randasi Stoties g. 14, Dūseikių k., Tryškių sen., Telšių r. sav., kapitalinis remontas.
Skalbyklos pastate įrengiama biokuro katilinė (įrengiami du 0,5 MW biokuro katilai su integruotomis pakuromis ir valdymo skydais).
Katilinės pastate įrengiamas biokuro sandėlis skirtas biokurui saugoti ir transportuoti (dviejų ar daugiau segmentų; su judančiomis grindimis).
Esamos katilinės pastato patalpose numatoma įrengti du po 500 kW šiluminės galios (kartu su ekonomaizeriais) vandens šildymo katilus kūrenamus medienos skiedromis. Vienas katilas numatomas kaip darbinis, kitas kaip rezervinis. Biokuro sandėlį numatoma įrengti esamos katilinės pastato atskiroje patalpoje. O biokuro katilai šalia katilinės pastato priblokuotame skalbyklos pastato atskiroje patalpoje.